Služby

 •   Transférový tisk

Transferový tisk je kvalitní, trvanlivý a vyniknou i velmi tenké detaily loga. U tohoto typu potisku neplatíte zhotovení tiskového síta. Lze vytvořit barevný či reflexní potisk.  K objednávce je potřeba dodat obrázek ( logo ) v požadovaném formátu - jpg, nebo v křivkách dále požadovanou velikost, barvu potisku, popř. podklad . Pokud logo ( když není pouze text ) není v křivkách – budeme účtovat grafické zpracování ( 500 ,- až 1500 ,- dle náročnosti ) Rozměr transféru do 10 X 10 cm, s 1 barvou potisku, odběr 50 - 100ks. Při zhotovení méně než 20 ks potisku bude cena vyšší. V případě dlouhodobé spolupráce se vyrobí větší množství transferů, ty se ukládají v našem archivu a v případě potřeby je lze aplikovat na Vámi vybrané zboží téměř obratem. U této služby nezasíláme vzorek zdarma.

 

 • Výšivky

Výšiva je na textilu odolnější nežli potisk, skvěle se hodí na dárkové přeměty jako je ručník či kšiltovka. Množství barev v logu nemá na rozdíl od potisku vliv na cenu. K objednávce je potřeba dodat obrázek ( logo ) v požadovaném formátu - jpg, nebo v křivkách,  počet kusů, požadovaný rozměr výšivky, barevnost a informaci na jaký produkt se bude výšivka vyšívat. Vyšívání se nedoporučuje na některé příliš tenké a jemné materiály - nízkogramážová trička, péřové bundy, funkční a vysoce elastický textil. U těchto materiálů hrozí jejich poškození jehlou. S výběrem vhodného oblečení vám rádi poradíme.Pokud logo ( když není pouze text ) není v křivkách – budeme účtovat grafické zpracování ( 500 ,- až 1500 ,- dle náročnosti ).  Samozřejmostí je vyšití vzorku zdarma k jeho odsouhlasení.

 

 • Balíčkování /  PERZONALIZACE OCHRANNÝCH POMŮCEK

Tuto službu jsme zavedli pro zjednodušení výdeje OOPP.

Pokud od Vás dostaneme seznam zaměstnanců či jejich zaměstnanecká čísla, připravíme pro Vás balíčky s OOPP (např. triko, obuv, monterky, ponožky) na jednotlivá jména, popřípadě uložíme do krabic s číslem objednávky nebo jménem střediska.

Zrychlí a zjednoduší se tak systém výdeje OOPP a uspoří se čas. Rozdávají se pouze balíčky, pokud zaměstnanec požaduje výměnu, opět na zboží napíše své jméno a požadavek na změnu. Řidič zboží vyzvedne a při další zavážce dodá zboží podle požadavku.

Tato služba je zdarma.

 

 • Osobní konzultace

Naši obchodní zástupci Vám vždy poradí s výběrem vhodných produktů, a zodpoví Vám veškeré dotazy. Na první schůzce se seznámíme s Vašimi potřebami a představami a ,, nahrubo “vybereme zboží . Potom vypracujeme cenovou nabídku a zapůjčíme Vám vzorky, tak abyste si je mohli v klidu prohlédnout. Objednáváte si tedy zboží, které znáte. Můžeme Vám zapůjčit i velikostní řadu oděvů a obuvi pokud si nejste jistí velikostmi zaměstnanců. Můžete si s námi sjednat schůzku.

 

 • Náhradní plnění

Pro smluvní firmy poskytujeme „Náhradní plnění“ na dodávky Osobních Ochranných Pracovních Prostředků a dalšího zboží. Pro tyto zakázky ( faktury ) je potřeba sdělit nám ,, potvrzovací “ e-mail , adresu Vašeho zaměstnance, který zaslanou fakturu potvrdí a tím ji schválí v režimu náhradního plnění. Tato služba může být zpoplatněna.

 

 • Prádelna

Službu prádelny  nabízíme všem, kteří potřebují kvalitně vyprané prádlo a včasné doručení. Zaměřujeme se na hotely, hostely, apartmány, restaurace, úklidové společnosti a další. Do 25km od Hostinného nabízíme svoz a rozvoz prádla z vaší společnosti zdarma.

 

 •  Opravy oděvů 

Po dohodě zajistíme zkrácení délky oděvů či výměny zipů a pod.

 

 •  Dárkové balení zboží

Nabízíme vám nejrůznější dárková balení reklamních/ dárkových předmětů přesně podle vašich představ a přání. V rámci balících služeb dárkové předměty také zkompletujeme ( hrneček s propiskou), sušenkou . Na základě vašich požadavků lze vyrobit vzorový balíček. Balení dárků je služba zdarma. Platíte pouze materiál na balení (obal, stuhy atd )a obsah balíčku.

 

 • Doprava

Existuje několik možností, jak po nákupu převzít své zboží. 

Doprava naším rozvozem je zdarma pro firmy při větším odběru.

 • Osobní odběr: Zboží je možno vyzvednout osobně na naší prodejně na adrese Nádražní 380 , Hostinné 543 71 
 • PPL - Doručení zpravidla do druhého pracovního dne ode dne podání.
 • Balíkovna na poště nebo depu - Balík si vyzvednete běžně už druhý den. Na těchto specializovaných Balíkovnách stačí sdělit jen kód pro vyzvednutí zásilky z SMS nebo e-mailu o uložení balíku a uvést jméno adresáta. U vydání zásilek na těchto Balíkovnách je kladen důraz na rychlost a pohodlí zákazníků.


Zpět do obchodu