Profil společnosti

Firma TEMPO ČESKO s.r.o. zahájila svoji činnost v oblasti osobních ochranných pracovních prostředků v roce 2004. Díky dlouholetým zkušenostem zakladatelů firmy Vám můžeme nabídnout široký sortiment osobních ochranných pracovních prostředků pro všechna odvětví průmyslné a řemeslné výroby. Našimi zákazníky jsou firmy stavební, strojírenské, energetické, chemické potravinářské, zemědělské, zdravotnická zařízení a laboratoře.

V naší, stále se rozšiřující nabídce naleznete výrobky tuzemské i zahraniční výroby. Upřednostňujeme zboží dobré kvality za přijatelné ceny s dlouhou životností. To vše pro vaši bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

K výhodám patří krátké dodací lhůty a doprava zboží až k zákazníkovi firemní dopravou zdarma. Ke komplexním službám náleží zapůjčení zboží za účelem výběru velikostí, zhotovení firemního loga potiskem nebo výšivkou, výměna velikosti zboží v rámci sortimentu.

Na zboží, které podléhá zákonu č. 22/1997 Sb. a vládnímu nařízení č. 172, je vystaveno Prohlášení o shodě. Nabízený sortiment je schválen autorizovanými státními zkušebnami.

Nejlepší přehled o celé nabídce našeho sortimentu získáte na naší vzorkové prodejně v Hostinném, kde se vám bude věnovat zkušený tým pracovníků. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějších pomůcek a ochotně zodpovíme vaše dotazy týkající se problému ochrany zdraví při práci.

Od roku 2004 nabízíme kompletní sortiment také na Internetu.